Корзина
Корзина (0)
ЮлІя БОГАТИРЬОВА

100% авторська модульна методика 

Ласкаво просимо!
Вчитися грати легко і просто.

 

    фортепіно

для дорослих

 фортепіано

для дітей

вокал

для дорослих

КУРСИ ФОРТЕПІАНО І ВОКАЛА ДЛЯ ВСІХ

Юлія Богатирьова

Жити, щоб творити.

    ТВОРЧИЙ ШЛЯХ

  10 років творчої діяльності професійної піаністки, композитора і педагога-новатора Юлії Богатирьової - це усвідомлений шлях для пошуків нових підходів до музичного навчання дітей і дорослих. В першу чергу, її авторська школа фортепіано і вокалу створена для популяризації музичної науки, тобто реалізувалася головна мета поставленного завдання, простою мовою викласти і пояснити складні речі. Створені нею три рівня безперервного музичного навчання стали доступні для дітей з ранніх років, а також для всіх, без обмеження віку, без попередньої підготовки і

на різних мовах світу.

Авторська концепція серії навчальних видань і ідея курсу раннього музичного навчання, заснована на створенні дивовижного світу музики в своєму рідному домі. Розроблена програма дозволяє вчитися музиці вже з 3-х річного віку, складається з трьох рівнів підготовки і адаптована до раннього розвитку малюків.

Освітній проект «Зірковий крок» для дітей і підлітків має інтегрований підхід до освоєння фортепіано шляхом вивчення іншого предмета - вокалу. Курс дає можливість навчитися не тільки добре грати, а й співати. Музичний матеріал відрізняється новизною, свіжістю та індивідуальною виваженістю.

ПОЧАТКОВА ШКОЛА ЗІРКОВИЙ КРОК

РАННЄ МУЗИЧНЕ НАВЧАННЯ

Супер чудовий репетитор. Дуже талановита, неймовірно грає на фортепіано. Людина, на яку можна покластися і домовитися. Займатися з Юлією завжди приємно і цікаво, відчувається що викладач хоче навчити!

Юлія займалася зі мною вокалом. З цим викладачем я нарешті зрозуміла, як використовувати голос правильно. Саме вона змогла мені це пояснити. На відміну від педагогів, з якими я займалася раніше, викладач навчає вокалу просто, зрозуміло, ефективно.

        Міс-Ураїна 2019

Я займалася на фортепіано з нуля півтора року, навчилася грати, освоїла нотну грамоту.
Юлія Богатирьова - відмінний, шикарний викладач.

Єлизавета,Play

Ганна, модельєр

Маргарита Паша

ВІДГУКИ

ОЛЕНА: "Доброзичливість, професіоналізм і добре ставлення до учнів - основні якості, які мені сподобалися в Юлії. Я з нею займалася недовго, але хочу відзначити, що я навчилася правильно дихати під час співу і стала набагато краще співати естрадний репертуар".

АЛЬОНА: "Мені дуже подобається Юлія, тому я маю намір продовжувати з нею співпрацю. Вона дуже доброзичлива, комунікабельна і досвідчена. В процесі навчання я розвиваю навички гри на фортепіано і навчаюся естрадному вокалу. Хочу зазначити, що заняття проходять дуже плідно, за кілька місяців я навчилася набагато краще грати на інструменті, вивчила нові композиції і стала набагато краще співати ".

ЯНА: "Юлія прекрасний викладач !!! Вміє зацікавити, неймовірно грає на фортепіано. Відмінно пояснює. Просто чарівні заняття! Завжди підтримує ідеї, з приводу творів! Наші заняття дуже класні" !!!

НАТАЛІЯ:"Юлія дуже професійний, уважний і доброзичливий викладач. Доступно пояснює матеріал і допомагає його повністю засвоїти. Займатися з нею цікаво, легко і приємно".

ТАМІЛА:"Охайність, відповідальність, почуття гумору, хороші організаторські здібності, авторський підхід до навчання - саме ці якості мені найбільш сподобалися в репетитора фортепіано Юлії".

МАРИНА: "Юлія змінила моє уявлення про репетиторів. Прекрасний викладач і дуже приємна і відкрита людина з активною життєвою позицією".

АНГЕЛІНА: "Мені дуже сподобалося займатися вокалом з Юлією. Вона дуже детально підходить до викладання, намагається враховувати всі дрібниці і дуже терпляче відноситься до помилок".

Три рівня безперервного навчання грі на фортепіано

Одним із завдань курсу гри на фортепіано "Musicboom" є зняття «нотного бар'єру», який у багатьох щоразу викликає страх і хвилювання. Навчання можна почати в будь-якому віці. Покроковий опис розбору композицій дуже швидко сприяє набуттю навичок і знань.

Комплексним підходом відрізняється курс навчання "Зірковий крок" .Він розрахований на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Його мета - вчитися одночасно грати і співати. Рекомендований онлайн курс не вимагає постійної опіки вчителя музики, оскільки має покроковий опис для самонавчання.

Головна мета навчального курсу «Музичні пригоди» - навчити дітей розуміти і любити музику. Перше знайомство з музикою відбувається у малюків за допомогою казкових персонажів, які захоплюють їх своїми фантастичними завданнями і, як результат, викликають інтерес до продовження занять.

Три рівня безперервного навчання естрадному вокалу

Люди часто сумніваються, що самі зможуть професійно навчитися естрадному вокалу "з нуля", втілити свою давню мрію, щоб опанувати цією майстерністю, а потім навіть навчити іншого. З появою нового вокального курсу «Musicboom» навчання стало доступним для всіх без обмежень.

З самого народження дитина самостійно намагається співати. Співає навіть раніше ніж навчиться за допомогою дорослих говорити. Бажання наспівувати різні звуки розвиває дихання. Курс навчання вокалу для самих маленьких формує дихання, правильну мову. На простих мелодіях будується розвиток співочого голосу.

Важливе значення для постановки і розвитку голосу мають заняття з виконання музичних розспівок. Як і в спорті, так і в музиці, ми застосовуємо різні вправи. Це спеціально створені вокальні вправи, що спрямовані на формування навичок правильної дикції і розвиток діапазону.

АВТОРСКІ ПІДРУЧНИКИ І КУРСИ НАВЧАННЯ

300.00 грн
200.00 грн
225.00 грн
160.00 грн
150.00 грн
275.00 грн
150.00 грн
225.00 грн
300.00 грн
250.00 грн
КУРСЫ обучЕНИЯ

ТВОРИТЬ, ЧТОБЫ ЖИТЬ

Как организовано обучение онлайн

Світ міняється. Тепер люди мають можливість багато подорожувати або, навпаки, не хочуть, з тих чи інших причин, багато контактувати з іншими. Де б Ви не перебували, в звичній і комфортній для себе обстановці можете отримувати уроки фортепіано та вокала дистанційно. При цьому не потрібно звикати до характеру викладача, сидіти в задушливих навчальних класах, інколи вислуховувати, часом незручні, питання від учителя на побутові теми, втрачаючи при цьому дорогоцінний час. Зкористуйтесь дистанційним навчанням. Самостійні заняття за модульною методикою Юлії Богатірьової захоплюють студентів. Адже не потрібно втрачати час на дорогу, щоб послухати як грається або співається те чи інше місце в досліджуваній композиції, вимовляється та чи інша фраза, а можна просто включити запис мр 3 з професійним виконанням і повторити зігране або багаторазово проспівати вокальну розспівку. Інтерактивно-дистанційне навчання набагато дешевше.

Місяць, в такій формі, навчання  обійдеться у вартість одного уроку з репетитором.

В ресурс входять авторські підручники, навчальні посібники, нотні видання, тести, аудіо і відео матеріали. Автори при їх створенні враховували сучасні запити, використовували просту мову викладу. Барвисті тематичні ілюстрації створюють додатковий ряд для кращого сприйняття часом складної термінології. Практичні заняття супроводжуються описом кожного наступного руху, фрагмента або етапу, закріплюючи знання і навички. 

Після закінчення навчання по одному з вибраних курсів, Ви маєте можливість отримати сертифікат. Умовою видачі сертифіката є пройдена студентом програма курсу. Ми враховуємо Ваші теоретичні знання за отриманими від Вас відповідей на тести, а також отримані від Вас покази аудіо і відео виконання. Сертифікат можете пред'являти як підвищення своєї кваліфікації або для престижу серед друзів і колег.

ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТА

РЕСУРС НАВЧАННЯ

  • Онлайн-курс
  • Особистий консультант
  • Цілодобово 24/7
  • Онлайн-курс
  • Особистий консультант
  • Цілодобово 24/7
  • Онлайн-курс
  • Особистий консультант
  • Цілодобово 24/7

Піврічні дистанційні курси навчання

  Помісячні дистанційні курси навчання

           Переваги інтерактивного дистанційного навчання

Музичні

пригоди

249 грн.

MUSICBOOM

Фортепіано

 

MUSICBOOM

Вокал

269 грн.

259 грн.

8
:
88
:
88
:
88
8
:
88
:
88
:
88
8
:
88
:
88
:
88

Акція

Акція

Акція

Сьогодні Ви можете придбати курс навчання грі на фортепіано на півроку, що складається з шести журналів-модулів та в додаток аудіо і відеофайли. Цей курс для дорослих і не потребує викладача. Кожен, з нуля, без попередньої підготовки, може легко навчитися грати на піаніно, використовуючи наші покрокові інструкції. Вартість піврічного курсу: 807 грн. Після оплати просимо повідомити: info@yuliapiano.com.ua

Сьогодні Ви можете придбати для себе курс навчання вокалу на півроку, що складається з шести журналів-модулів та в додаток аудіо файли. Цей курс для дорослих і не потребує викладача. Кожен, з нуля, без попередньої підготовки, може легко навчитися співати, використовуючи наші покрокові інструкції. Вартість піврічного курсу: 777 грн.

Після оплати просимо повідомити: info@yuliapiano.com.ua

   Огляд модулів курсу "Навчання грі на фортепіано"

 При виборі курсу навчання на місяць або на півроку Ви отримуєте один (або 6 на півроку) журнал-модуль в електронному форматі pdf, аудіо файли всіх вправ, електронну версію тестів. Якщо Ви бажаєте отримати друковані матеріали, то це можна зробити за додаткову плату. Ви оплачуєте друк і доставку, а ми пересилаємо матеріали поштою на Вашу адресу.

Попередній перегляд уроків познайомить Вас з ресурсом курсу, програмою, модульним викладом теоретичного і практичного матеріалу, а також допоможе спробувати свої сили в розкритті творчого таланту. 20-30 хвилин буде достатньо для занять в день, для засвоєння піврічного курсу. Але Ви можете займатися і рік, щоб не перевантажувати себе. Це залежить від Ваших можливостей засвоювати практичні вправи.
Головне: заняття повинні приносити загальне задоволення, давати додаткову мотивацію для досягнення успіху.

  Огляд модулів курсу "Навчання естрадному вокалу"

Перегляд уроків познайомить Вас з ресурсом курсу, його програмою, модульним викладом теоретичного і практичного матеріалу, а також допоможе спробувати свої сили в розкритті творчого таланту. 20-30 хвилин буде достатньо для занять в день, для засвоєння піврічного курсу. Але Ви можете займатися і рік, щоб не перевантажувати себе. Це залежить від Ваших можливостей засвоювати практичні вправи.
Головне: заняття повинні приносити загальне задоволення, давати додаткову мотивацію для досягнення успіху.

При виборі курсу навчання на місяць або відразу на півроку Ви отримуєте один (або 6 на півроку) журнал-модуль в електронному форматі pdf, аудіо файли всіх вправ, електронну версію тестів. Якщо Ви бажаєте отримати додатково друковані матеріали, то це можна зробити за додаткову плату. Ви оплатите друк і доставку, а ми перешлеимо поштою журнали з тестами на Вашу адресу.

Огляд модулів курсу "Музичні пригоди"для малюків

Попередній перегляд уроків познайомить Вас з ресурсом курсу, його програмою, модульним викладом теоретичного і практичного матеріалу, а також допоможе спробувати свої сили в підготовці до розкриття творчого таланту. 20-30 хвилин буде достатньо для занять в день, для засвоєння піврічного курсу. Але Ви можете займатися і рік, щоб не перевантажувати дитину. Це залежить від її можливостей засвоювати практичні вправи та теоретичний матеріал.
Головне:

заняття повинні приносити радість, задоволення та гарний настрій на цілий день.

При виборі курсу навчання на місяць або на півроку Ви отримуєте один (або 6 на півроку) журнал-модуль в електронному форматі pdf, аудіо файли всіх вправ, електронну версію тестів. Якщо Ви бажаєте отримати друковані матеріали, то це можна зробити за додаткову плату. Ви оплачуєте друк і доставку, а ми пересилаємо надруковані журнали з тестами поштою на Вашу адресу.

Купити ноти композицій з альбому "DREAM"

Юлія БОГАТИРЬОВА-Fantasy World (Album DREAM)

                ІНСТРУМЕНТ     ЖАНР      ФОРМАТ    ЦІНА

                      Фортепіано      New-Age       pdf             100 грн.

             Юлія БОГАТИРЬОВА-Memory (Album DREAM)

             ІНСТРУМЕНТ      ЖАНР       ФОРМАТ    ЦІНА

                   ФортепІано       New-Age         pdf     100 грн.

             Юлия БОГАТЫРЁВА-Waterfall of dreams (Album DREAM)

             ИНСТРУМЕНТ      ЖАНР       ФОРМАТ    ЦЕНА

             Фортепиано        New-Age         pdf          100 грн.

          Юлія БОГАТИРЬОВА-Burlesgue (Album DREAM)

           ІНСТРУМЕНТ      ЖАНР       ФОРМАТ    ЦІНА

           Фортепіано        New-Age         pdf          100 грн.

    Юлія БОГАТИРЬОВА-Romantic season (Album DREAM)

          ІНСТРУМЕНТ      ЖАНР       ФОРМАТ    ЦІНА

            Фортепіано       New-Age        pdf          100 грн.

           Юлія БОГАТИРЬОВА-Meditation (Album DREAM)

           ІНСТРУМЕНТ      ЖАНР       ФОРМАТ    ЦІНА

            Фортепіано        New-Age         pdf         100 грн.

          Юлія БОГАТИРЬОВА-It's Winter (Album DREAM)

           ІНСТРУМЕНТ      ЖАНР       ФОРМАТ    ЦІНА

             Фортепіано        New-Age         pdf        100 грн.

        Юлія БОГАТИРЬОВА-Spring feeling (Album DREAM)

           ІНСТРУМЕНТ      ЖАНР       ФОРМАТ    ЦІНА

            Фортепіано        New-Age         pdf         100 грн.

          Юлія БОГАТИРЬОВА-Desire to live (Album DREAM)

             ІНСТРУМЕНТ      ЖАНР       ФОРМАТ    ЦІНА

               Фортепіано        New-Age         pdf        100 грн.

        Юлія БОГАТИРЬОВА-Island of love (Album DREAM)

           ІНСТРУМЕНТ      ЖАНР       ФОРМАТ    ЦІНА

             Фортепіано        New-Age         pdf        100 грн.

     Юлія БОГАТИРЬОВА-Passion Fruit (Album DREAM)

           ІНСТРУМЕНТ      ЖАНР       ФОРМАТ    ЦІНА

            Фортепіано        New-Age         pdf         100 грн.

      Юлія БОГАТИРЬОВА -Musical picture (Album DREAM)

      ІНСТРУМЕНТ      ЖАНР      ФОРМАТ    ЦІНА

          Фортепіано      New-Age         pdf          100 грн..

Народилася Юлія Богатирьова в Донецьку. Там же закінчила з відзнакою музичне училище. Після закінчення Донецької музичної академії імені С.С. Прокоф'єва по класу фортепіано, в 2007 році переїхала до Києва, була запрошена на роботу в Київський інститут ім. Глієра. Ще будучи студенткою, протягом 3-х років, викладала в дитячій музичній школі, в якій сама вчилася грати на фортепіано з 5-ти років. Докладені зусилля в прагненні до музики і композиції, відкривають їй шлях до успішної реалізації авторського проекту інтерактивного дистанційного навчання. Відмінна класична підготовка стала гарною підмогою для написання сучасних фортепіанних композицій і виходу в світ альбому "DREAM".
У 2020 році втілилася давня мрія - створення платформи з можливістю навчання грі на фортепіано і співу усіх бажаючих, без обмеження віку і без кордонів.
Автор понад 30 авторських навчальних посібників, наукових статей, нотних видань різними мовами світу.

 

 

                  Юлія Богатирьова

Створення власної початкової школи "Зірковий крок" та приватна практика дали інший досвід, спонукали потребу в створенні нових підходів викладання, нових методів для навчання людей без музичних природних даних, але спраглих осягати науку гри на фортепіано і співу. Багаторічна плідна робота над новим проектом "MUSICBООM" давала свої плоди, підкріплювалася численними вдячними відгуками учнів та колег.
Після отримання другої вищої освіти в Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова на факультеті іноземних мов, всі авторські розробки були видані англійською та іншими мовами, адаптовані для вивчення практично у всіх країнах світу.
2018 р.- створення модульної методики "Навчання естрадному вокалу" для дорослих.
2017 р.- створення модульної методики "Навчання грі на фортепіано" для дорослих.

 

 

 

Початкова школа фортепіано і співу "Зірковий крок" під її керівництвом принесла успіх у навчанні сотням і навіть тисячам людей, покращуючи їх життя. Вперше класична піаністка підняла питання інтегрованого викладу партій фортепіано і вокалу на початковій стадії підготовки музикантів.


Навчальні посібники були визнані офіційно і включені в державні освітні програми.
2011 р.- створення навчального посібника "Початкова школа фортепіано і співу -
Сольфеджіо ".


2011 р.- створення навчального посібника "Початкова школа фортепіано і співу
Зірковий крок -2".


2010 р - створення навчального посібника "Початкова школа фортепіано і співу
Зірковий крок -1".

З 2010 року виповнилося 10 років творчої діяльності професійної піаністки, композитора і педагога-новатора Юлії Богатирьової. Це усвідомлений шлях для пошуків нових підходів до музичного навчання.

В першу чергу, її школа фортепіано і вокалу створена для популяризації музичної науки, тобто реалізувалася головна мета та завдання, простою мовою викласти і пояснити складні речі.

 

Створені три рівня безперервного музичного навчання стали доступні для дітей з ранніх років, а також для всіх, без обмеження віку, без попередньої підготовки і на різних мовах.

Виходять в світ кілька фортепіанних нотних збірок. Дитячий збірник музичних ансамблів "Діалог", збірник технічних прийомів для розвитку швидкості пальців "Натхнення", збірник вокальних розспівок "Чистий спів", три нотних видання: для дітей 15 п'єс "Гарний настрій", для дорослих "Хвиля емоцій і "Королева мелодій".

 

З 2016 року - виникла ідея написання серії навчальних посібників для початківців з елементами навчання англійської мови через спів. В подальшому успішним став цикл авторських англійських пісень для вивчення англійської граматики.


Почалася робота над записом в студії всіх пісень, композицій і вправ.

Відвідування з майстер класами, концертами та презентаціями Австрії, Німеччини, Франції, Греції, Дубаї, Хорватії принесло нові враження для подальшої творчої праці.

Успішною стала участь в Республіканському конкурсі з написання підручника "Музичне мистецтво" для першого класу загальноосвітньої школи. Відбіркова столична комісія високо оцінила розробку, що стало ще більшим стимулом для роботи. Придбаний досвід втілився в Проект раннього музичного навчання дітей з 3-х років "Музичні пригоди".

 

2014 р.- на базі підручника "Музичне мистецтво" створюється та адаптується нове видання "Музичні пригоди" для занять музикою дистанційно.

 

2013 г. - створення підручника для 1 класу на уроках "Музичне мистецтво", що зайняв Перше місце на республіканському конкурсі, визначене комісією столичних вчителів.

 

2013 р.- успішна презентація проекту "Зоряний крок" у Відні (Австрія) за участю дипломатичного корпусу.

 

2020
2018
2016
2014
2012
2010
КонтактИ

"Почніть займатися творчістю вже сьогодні".

Адреса:

метро  Золоті Ворота
вул. Велика Житомирська, 17
Київ, Україна, 01001

Тел.:

+380 63 5207644

Пошта:

info@yuliapiano.com.ua

 

Інтерактивна Дистанційна Музична Академія

 представляє Юлію БОГАТИРЬОВУ